DADO DIZAJN

Miloš Bokor - DADO

Návrh a výroba nábytku, kuchynských liniek a interiérov. Naše služby začínajú konzultáciou a končia odovzdaním hotového interiéru. Komplexné portfólio služieb zahŕňa počítačový návrh, zameranie u zákazníka, výrobu a odbornú montáž ako aj záručný či pozáručný servis. Dodávame kuchynské linky, obývačkový a kancelársky nábytok, stoly a stoličky, vstavané skrine, parkety, interierové a vchodové - bezpečnostné dvere ako aj atypické interiérové prvky.

História firmy

Vznik firmy sa viaže k dátumu 3.1.1997. Na svojej ceste prešla firma rôznymi zmenami a vývojom. Od počiatku je však naše zameranie rovnaké, vďaka čomu máme v danej oblasti bohaté skúsenosti a prax. Počas celej doby sledujeme vývoj trendov vo výrobe nábytku, nábytkovom a interiérovom dizajne. Každý, kto sa dlhodobo venuje určitej práci, začne do nej časom vnášať svoj špecifický štýl. To isté platí aj u nás, preto sme zaviedli vlastnú značku Dado Dizajn, pod ktorou vystupujeme.

V súčasnosti máme obchodnú prevádzku v centre Nového Mesta nad Váhom, v meste kde sídlime od začiatku svojho vzniku. Pôsobíme však podľa potreby v rámci celého Slovenska. Naše 20 ročné pôsobenie na trhu je zárukou kvalitne odvedenej práce, zodpovedného prístupu a kvality dodávaných produktov. Vďaka svojmu prístupu sme držiteľom certifikátu "Dôveryhodná firma". Na nami vyrábaný nábytok poskytujeme záruku až 7 rokov. Ďakujeme všetkým klientom za spoluprácu a tešíme sa na budúcich. S projektom každého z Vás, rastieme aj my.

Dado Dizajn prevádzka
Dado Dizajn prevádzka
Dado Dizajn prevádzka

Je za nami množstvo práce, ktorá nie je vždy na prvý pohľad vidieť. Pre zajímavosť prinášame pohľad na našu prácu v číslach.

20

rokov

na trhu

437

zrealizovaných

projektov

1132

grafických

návrhov

75830

odpracovaných

hodín

Dado Dizajn, interiérové štúdio

viac ako len nábytok