VÝROBA NÁBYTKU NA MIERU

Základom realizácie interiéru na kľúč je výroba nábytku na mieru. Výrobu nábytku realizujme za pomoci overených partnerov. Jedná sa o slovenských výrobcov s dlhoročnou históriou a skúsenosťami. Moderné technológie pri výrobe, prvotriedne materiály a odborná montáž, nám umožňujú poskytovať až 7 ročnú záruku.

KUCHYNSKÉ LINKY

Kuchynské linky na mieru Dado Dizajn

Kuchynské linky na mieru tvoria samostatnú špecifickú časť interiéru. Jedná sa o nábytkový celok, ktorý musí spĺňať rôzne vlastnosti a požiadavky. Ide o výrazný dizajnový prvok, pri ktorom sa v dnešnej dobe kladie veľký dôraz na dizajn a celkový estetický dojem. Zároveň musia byť kuchynské linky vysoko funkčné a odolné. Moderné kuchyne dnes obsahujú množstvo zabudovaných spotrebičov a technických prvkov. Ich správna funkčnosť je podmienená kvalitným návrhom a odborou montážou.

Obrovské množstvo materiálov, typov povrchov, farieb a doplnkov, umožňujú naplniť všetky vaše predstavy o kuchyni. Výhodou kuchyne na mieru je jej úplné prispôsobenie sa vašim potrebám a požiadavkám. Rozloženie, prvky, farby, všetko sa prispôsobí vám a vašemu interiéru. Kuchynou na mieru získate do vašeho interiéru zároveň jedinečný originál.

VSTAVANÉ SKRINE, ŠATNÍKY

Vstavané skrine Dado Dizajn

Vstavané skrine patria k obľúbenému riešeniu úložných priestorov. Sú ideálnym riešením pre uskladnenie šatstva, ale aj iných vecí. Nachádzajú uplatnenie v bytoch, rodinných domoch ale aj kancelárskych priestoroch.

Vstavaná skriňa je vyrobená na mieru, preto je ideálnym a často jediným riešením, ako účelne zariadiť rôzne atypické priestory. Zapadnú do podkrovia, pod schody, do miestností so šikmými či oblými stenami. Vstavané skrine účelne využijú každé miesto a vytvoria naozaj veľký úložný priestor.

Ponúkame posuvný, otočný ale aj posuvno-skladaný systém dverí. Tieto systémy umožňujú široké využitie. Kombinácie rôznych materiálov ako sú laminované drevotrieskové dosky v imitácií drevín, sklo či zrkadlá, zaručia najvyššiu spokojnosť. Ponuka farieb a dizajnov zodpovedá súčasným požiadavkám a trendom interiérového dizajnu.

NÁBYTOK NA MIERU

Nábytok na mieru Dado Dizajn

Nábytok na mieru umožnuje vyriešiť to, čo vám klasický nábytok neponúka. Prispôsobí sa vám a vašim potrebám. Zároveň efektívne využíva konkrétny priestor a dáva mu jedinečnú originalitu. Úložné priestory, postele, stoly, obývačkové zostavy. Všetko je navrhnuté a zladené pre vás.

Nábytok na mieru má veľké využitie v komerčnom sektore. Kancelárske priestory, obchodné prevádzky, bistrá či reštaurácie. Prvý dojem klienta je veľmi dôležitý. Moderný a elegantný interiér vyvoláva kladný dojem a dobrý pocit. To je veľmi dobrý začiatok spolupráce.